6 miesięczny zaawansowany trening komunikacyjny. Listopad 2020

Trening zaawansowany jest kolejnym etapem w budowaniu szczęśliwej relacji małżeńskiej. To czas, w którym wypracujecie skuteczną receptę na to, by Wasza relacja małżeńska była spokojna, oparta na wzajemnym szacunku i współpracy.

Trening rozłożony jest na 6 miesięcy i składa się z 6 zjazdów jednodniowych (to aż 48 godzin!). Dlaczego? Ponieważ potrzeba czasu, cierpliwości, żeby nauczyć się i utrwalić nowy sposób bycia ze sobą.

Koszt całego treningu zaawansowanego to  1500 zł od osoby. Proponujemy dwa warianty płatności: 1) od razu płacisz całą kwotę 2) teraz płacisz zaliczkę rezerwacyjną 300 zł, a pozostałą kwotę zapłacisz w 6 ratach (każda po 200 zł) na tydzień przed startem każdego ze zjazdów (szczegóły dotyczące zwrotu płatności za warsztaty znajdują się w zakładce “Zasady płatności”) .

1 500,00 

Warunkiem uczestnictwa w treningu zaawansowanym jest odbycie warsztatów “Nowy wzorzec relacyjny” lub “Ja i moja relacja małżeńska”.

W trakcie treningu zaawansowanego przećwiczycie i skutecznie wdrożycie nowe metody komunikacji i bycia ze sobą, niezbędne do stworzenia nowego wzorca relacyjnego w Waszym małżeństwie i rodzinie. Dzięki temu zadbacie o satysfakcjonującą relację małżeńską i wyposażycie Wasze dzieci w zdrowy wzorzec relacji.

Podczas treningu będziemy uczyć się jak budować relację miłości i przyjaźni. Będziemy ćwiczyć między innymi:

  • jak wyrażać swoje potrzeby i słyszeć potrzeby współmałżonka
  • jak słuchać siebie nawzajem, by dzielić się empatią i zrozumieniem
  • jak konstruktywnie się kłócić, żeby rozwiązywać problemy, nie raniąc siebie nawzajem
  • jak dawać negatywną informację zwrotną bez krytykowania
  • jak nauczyć się przebaczać sobie nawzajem ciągle na nowo
  • jak dawać sobie nawzajem wsparcie, czyli jak być “po stronie” współmałżonka

Zapewniamy pracę w małej grupie. W treningu może wziąć u dział maksymalnie 7 par.

Prowadzący warsztaty

Małgorzata i Krzysztof Nycz. Od 21 lat w szczęśliwym związku małżeńskim. Współautorzy i współprowadzący warsztaty dla narzeczonych “Powołanie i dojrzałość”. Więcej informacji znajdziesz tutaj www.malgorzatanycz.pl/about-me/

Terminy i lokalizacja

Warsztaty odbywają się w Warszawie, ul. Śniadeckich 19/10. 

Terminy zjazdów: 26.11.20 | 17.12.20 | 14.01.21 | 18.02.21 | 18.03.21 | 08.04.21

Zajęcia rozpoczynamy każdego dnia o g. 10 i kończymy o g. 17. Zapewniamy godzinną przerwę na obiad (do zorganizowania na “własną rękę”) oraz kilka „technicznych” przerw w trakcie zajęć. 

Jeżeli martwisz się, czy w związku z pandemią będziemy mogli się spotkać na kursie, to chcemy Cię zapewnić, że mamy przygotowaną i sprawdzoną opcję tego programu przez internet. Praca w małej grupie będzie sprzyjała temu, żebyśmy mogli pracować niezależnie od okoliczności zewnętrznych.

Zasady płatności

Na trening zapraszamy PARY i osoby, które brały udział w warsztacie “Ja i moja relacja małżeńska”. Koszt warsztatów to tylko 1500 zł od osoby. Opłatę rezerwacyjną w wysokości 300 zł zwracamy w przypadku rezygnacji z uczestnictwa najpóźniej 21 dni przed rozpoczęciem pierwszego zjazdu Treningu zaawansowanego. Taka samą zasadę stosujemy w przypadku zapłaty całości kwoty należnej za trening. Jeśli rezygnacja nastąpi później, zatrzymujemy kwotę w wysokości równoważnej opłacie rezerwacyjnej.

Zapewniamy pracę w małej grupie. W treningu może wziąć u dział maksymalnie 7 par lub 14 osób.

Jeśli dla Ciebie ten kurs jest ważny, a pieniądze są przeszkodą, skontaktuj się z nami.

Możesz lubić także…

Przewiń do góry