Warsztaty relacyjno-duchowe dla małżeństw. Ląd. Ośrodek Duchowości i Kultury

Zapraszamy małżeństwa, a szczególnie te, których obecnie dotyka kryzys relacyjny.

W trakcie warsztatu będziecie mogli wspólnie wypracować nowy wzorzec relacyjny, który pozwoli Wam budować szczęśliwe i pełne miłości małżeństwo. To pierwszy krok, dzięki któremu będziecie mogli przerwać dotychczasowy schemat pokoleniowy.

Warsztaty trwają pełne dwa dni. Są połączeniem pracy psychoterapeutycznej z pogłębieniem chrześcijańskiej duchowości małżeńskiej.

Koszt warsztatów to tylko 600 zł od pary (obiad w cenie). Zapewniamy pracę w małej grupie, maksymalnie 10 par.

Pamiętasz dzień Waszego ślubu? Szczęście, nadzieja, ekscytacja… Większość z nas zakłada pozytywny scenariusz i chce stworzyć małżeństwo oparte o miłość i wzajemny szacunek. Jednak w miarę upływu czasu, bycie ze sobą staje się coraz trudniejsze. Kłótnie, pretensje, ciche dni, poczucie niezrozumienia, a przecież nie tak miało być! 

Dzieje się tak, bo brakuje nam zdrowych wzorców jak mogłoby to wyglądać inaczej. I choć tego nie chcemy, podświadomie powielamy wyuczone schematy z rodzin pochodzenia. Także te, których chcielibyśmy uniknąć.

W trakcie warsztatów odkryjecie:

    • skąd biorą się nieporozumienia i pretensje, które są przeszkodą w bliskości i spokoju
    • poznacie również powody zachowań swoich i partnera, które powodują napięcia i kłótnie w Waszej relacji.
    • odkryjecie utrwalone schematy myślenia i działania wyniesione z Waszych domów rodzinnych.

Obejrzyj filmik

Kolejnym krokiem będzie trening zaawansowany, który poświęcony jest na naukę i ćwiczenie nowego sposobu komunikacji i bycia ze sobą. Dzięki temu będziecie mogli wdrożyć nowy wzorzec relacyjny do Waszego małżeństwa i i wyposażycie Wasze dzieci w zdrowy wzorzec relacji.

Prowadzący warsztaty

Ks. Maciej Sarbinowski. d 2003 roku kapłan w Towarzystwie św. Franciszka Salezego. Obecnie wykładowca kilku przedmiotów w Wyższym Seminarium Duchownym w Krakowie, gdzie mieszka na co dzień i pełni również funkcję spowiednika.

więcej informacji: http://odik.pl/

Małgorzata i Krzysztof Nycz. Od 21 lat w szczęśliwym związku małżeńskim. Współautorzy i współprowadzący warsztaty dla narzeczonych “Powołanie i dojrzałość”. Więcej informacji znajdziesz tutaj https://malgorzatanycz.pl/about-me/

Terminy i lokalizacja

Zapraszamy na warsztaty 23-25 października 2020 do Ośrodka Duchowości i Kultury w Lądzie. Ląd  nad Wartą 101, 62-406 Lądek.

Zaczynamy w piątek o godz. 19.00 i kończymy w niedzielę ok. godz. 16.00.

Płatność

Koszt warsztatów to tylko 600 zł od pary (w cenie nocleg i pełne wyżywienie).

Jeśli chciałbyś dołączyć, ale pieniądze są problemem, skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Możesz lubić także…

Przewiń do góry