Jak w 2 dni wypracować sposób, by zainicjować zmianę w relacji małżeńskiej

Jeśli Twój współmałżonek nie jest gotowy na zmiany lub w ogóle nie dostrzega problemu w relacji… A Ty uważasz, że Wasze kłótnie są niekonstruktywne, bo zamiast rozwiązywać problemy, zapętlacie się w pretensjach i fochach… Jeśli potrzebujesz więcej spokoju i miłości między Wami… lub brakuje Ci bliskości, wsparcia i zrozumienia…

…to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Przygotowaliśmy dla Ciebie warsztaty, dzięki którym zyskasz jasność, w jaki sposób Ty możesz wpływać na lepszą jakość Waszej relacji małżeńskiej. Oznacza to, że otrzymasz wsparcie, byś mogła/mógł porzucić podświadome i niechciane sposoby zachowań wyniesione z Twojego domu rodzinnego i zainicjować zmianę w Twoim małżeństwie. 

Gwarantujemy nie tylko solidną wiedzę opartą na doświadczeniu mediacyjnym i psychoterapeutycznym. Dajemy więcej – 21 letnie doświadczenie “wzlotów i upadków” w naszej relacji małżeńskiej.

Być może trudno Ci uwierzyć, że zmiana w Twoim małżeństwie jest możliwa, bo masz już za sobą różne warsztaty, a może nawet i terapię małżeńską. Do tego Twój współmałżonek w ogóle nie chce zmian. My pomogliśmy już wielu małżeństwom, teraz możemy pomóc także i Wam. Wyobraź sobie, jak zmieniłoby się Twoje życie, gdyby w Twoim małżeństwie było więcej wsparcia, miłości i szacunku?

Koszt 2 dniowych warsztatów to tylko 475 zł od pary. W cenie warsztatu otrzymasz GRATIS indywidualną konsultację online.

Proponujemy dwa warianty płatności: 1) od razu płacisz całą kwotę 2) teraz płacisz zaliczkę rezerwacyjną 300 zł, a pozostałą część zapłacisz na tydzień przed startem warsztatów.

475,00 

“Ja i moja relacja małżeńska. Jak w 2 dni wypracować sposób, by zainicjować zmianę w relacji małżeńskiej” to warsztaty relacyjne “w pojedynkę”. Mamy dla Ciebie starannie ułożony, 2 dniowy program, dzięki któremu:

  • odkryjesz, jak utrwalone (podświadome) schematy myślenia i zachowania wyniesione z Twojego domu rodzinnego utrudniają budowanie bliskości w relacji,
  • zrozumiesz dlaczego tak trudno jest Wam się dogadać, 
  • wypracujesz nową strategię, jak Ty możesz wpłynąć na poprawę relacji małżeńskiej

Dzięki temu zrobisz milowy krok, by zbudować nowe, zdrowe wzorce relacyjne, z których będą mogły czerpać Wasze dzieci.

Warsztaty składają się z 12 godzin ćwiczeń i wykładów, w skład których wchodzą:

  • 3 moduły (w sumie 7 godzin) pracy indywidualnej (omawiana z trenerami)
  • 2 moduły (w sumie 5 godziny) treningu komunikacyjnego

Dodatkowo otrzymujesz indywidualną konsultację online!

Z warsztatów można skorzystać na dwa sposoby: będąc z nami na sali szkoleniowej lub dołączając online do spotkania.  Zapewniamy pracę w małej grupie, maksymalnie 6 par (weryfikujemy liczbę osób, by była zgodna z obowiązującymi zaleceniami). 

Kolejnym krokiem będzie 6 miesięczny zaawansowany trening komunikacyjny. Kliknij tutaj po szczegóły. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmików na temat wzorców relacyjnych.

Prowadzący warsztaty

 

Małgorzata i Krzysztof Nycz. Od 21 lat w szczęśliwym związku małżeńskim. Współautorzy i współprowadzący warsztaty dla narzeczonych “Powołanie i dojrzałość”. Więcej informacji znajdziesz tutaj https://malgorzatanycz.pl/about-me/

Terminy i lokalizacja

Warsztaty odbywają się w Warszawie, ul. Śniadeckich 19/10 w dniach 12 i 13 listopada 2020 (czwartek i piątek). 

Zajęcia rozpoczynamy każdego dnia o g. 10 i kończymy o g. 17. Zapewniamy godzinną przerwę na obiad (do zorganizowania na “własną rękę”) oraz kilka „technicznych” przerw w trakcie zajęć. 

Jeżeli martwisz się, czy w związku z pandemią będziemy mogli się spotkać na kursie, to chcemy Cię zapewnić, że mamy przygotowaną i sprawdzoną opcję tego programu przez internet. Praca w małej grupie będzie sprzyjała temu, żebyśmy mogli pracować niezależnie od okoliczności zewnętrznych.

Zasady płatności

Koszt warsztatów to tylko 495 zł od osoby. Opłatę rezerwacyjną zwracamy w przypadku rezygnacji z uczestnictwa najpóźniej 21 dni przed rozpoczęciem warsztatów. Taka samą zasadę stosujemy w przypadku zapłaty całości kwoty należnej za warsztat. Jeśli rezygnacja nastąpi później, zatrzymujemy kwotę w wysokości równoważnej opłacie rezerwacyjnej.

Jeśli chciałbyś dołączyć, ale pieniądze są problemem, skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Często zadawane pytania

  1. Jak wyglądają warsztaty? Spotykamy się 2 dni w małych grupach – maksymalnie 6 par. Warsztaty podzielone są na bloki tematyczne: wzorce relacyjne z domów rodzinnych i ich podświadome stosowanie w obecnej relacji; trening komunikacyjny; wypracowanie nowego wzorca relacyjnego dla Twojego małżeństwa.
  2. W jakim czasie mogę skorzystać z darmowej konsultacji online? Konsultacja online trwa godzinę i jest do wykorzystania do końca roku 2020.
  3. Czy ćwiczenia są indywidualnie, czy w grupie? Dbamy o komfort każdego, stąd pozostawiamy wolność, czy dana osoba chce podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Ćwiczenia można wykonywać też samodzielnie pod nadzorem trenerów.
  4. Czy jest gwarancja, że mój mąż/żona zacznie pracować nad poprawą naszej relacji? Takiej gwarancji nie możemy dać. Wiemy jednak, że Ty zyskasz jasność, co dla Ciebie i Twojej rodziny na ten moment jest najlepsze. Dodatkowo zadbasz o siebie i otrzymasz wsparcie.
  5. Czy jest te 2 dni wystarczą na to, by zainicjować zmianę? To zależy, jak bardzo oddaliliście się od siebie. Zazwyczaj jest to krok milowy. Najczęściej uczestnicy naszych warsztatów wybierają 6 miesięczny trening, by utrwalić zmianę.

 

Możesz lubić także…

Przewiń do góry